top of page

сб, 29 дек.

|

PKS Szczecin

WYCIECZKA DO PARYZA -Sylwester w Paryżu 29.12-01.01.2019

WYCIECZKA - Sylwester w Paryżu Doskonały pomysł na dwa dni w Paryżu z przewodnikiem Trasa autobusem: Szczecin- Paryż Koszt wycieczki od 650 zl Data wycieczki: 29.12-01.01.2019

Właśnie wyprzedane zostały wszystkie bilety
Zobacz inne wydarzenia
WYCIECZKA DO PARYZA -Sylwester w Paryżu  29.12-01.01.2019

Время и место

29 дек. 2018 г., 18:00 – 01 янв. 2019 г., 21:00

PKS Szczecin, plac Grodnicki 1, 70-952 Szczecin, Polska

О событии

WYCIECZKA - Sylwester w Paryżu

Doskonały pomysł na dwa dni w Paryżu z przewodnikiem

Trasa autobusem: Szczecin- Paryż

Koszt wycieczki od 650 zł

Data wycieczki: 29.12-01.01.2019

Program:

Dzień-1.

Wyjazd ze Szczecina o godzinie 18:00.

Dzień-2. Paryż.

Przyjazd do Paryża około godziny 11:00.

Spacer wokół wieży Eiffla zaczyna się od placu Trocadero, z którego rozpościera się najpiękniejszy widok na wieżę, najbardziej znany obiekt architektoniczny Paryża i zarazem symbol Francji. Dalej kierujecie się przez ogrody Trocadero, potem przez most Pont D’Iena z którego rozciąga się piękny widok zarówno na Palais de Chaillot, Sekwanę, jak i na wieżę. Po drodze przewodnik zapoznaje Was z historią i ciekawostkami dotyczącymi wieży. Na samą wieżę można wjechać windami lub wejść po schodach. Z platform wieży rozciąga się malowniczy widok na panoramę, którego nie można przegapić będąc w Paryżu. (Bilety na wjazd nie jest wliczony w cenę wycieczki.)

Zakwaterowanie w hotelu.

Przejazd metrem na plac Charles'a de Gaulle'a. Następnie podziwiać można Łuk Triumfalny - symbol Francji i Champs-Elysées cieszące się sławą najpiękniejszej ulicy świata. Spacer po Avenue Montaigne i rue du Faubourg Saint-Honoré, gdzie skupili swoje sklepy najbardziej znani projektanci mody, twórcy haute couture, piękny plac de la Concorde z obeliskiem z różowego marmuru i ośmioma posągami kobiet, symbolizującymi największe miasta Francji.

Wieczorem zwiedzanie dzielnicy Montmartre z przewodnikiem (wliczony w cenę wycieczki). Wzgórze Montmartre należy do najbardziej klimatycznych miejsc Paryża. W trakcie spaceru poznasz życiorysy największych artystów, którzy zamieszkiwali wzgórze. Zgłębisz historię legendarnych kabaretów i kawiarni, w której przesiadywała bohema: Moulin Rouge, Lapin Agile, Chat Noir, czy Moulin de la Galette.

Dzień 3

Śniadanie w hotelu (nie wliczony w cenę wycieczki).

Wykwaterowanie z hotelu do godziny 11.00. Pozostawienie bagaży w autokarie.

Przejazd metrem na Île de la Cité będącą najstarszą częścią miasta. Znajdują się tu m.in. Pałac Sprawiedliwości i Conciergerie. Najbardziej znane miejsce Île de la Cité to katedra Notre-Dame - serce Paryża. Zwiedzanie katedry. Nie zapomnimy o miejscach szczególnie ważne dla Polaków. Na wyspie świętego Ludwika, na Quai de Béthune pod numerem 36 mieszkała do swojej śmierci Maria Curie Skłodowska. Przeprowadziła się tutaj po ujawnieniu przez brukową prasę jej historii miłosnej z profesorem fizyki Paul’em Langevin, wcześniejszym przyjacielem i współpracownikiem małżeństwa Curie. Pałac Lambert. Po upadku powstania listopadowego pałac na wyspie św. Ludwika, nazywany Pałacem Lambert, został kupiony przez księcia Adama Czartoryskiego. XVII-wieczny pałac stał się największym centrum politycznym, kulturalnym i socjalnym dla Polaków żyjących na obczyźnie.

Zapraszamy do Luwru. Wielki Luwr jak określają przewodnicy, to największe muzeum na świecie, gromadzące dzieła sztuki z czasów od starożytności do połowy XX. Luwr jest jednocześnie główną atrakcją turystyczną Paryża. Wspaniała budowla Luwru, z charakterystycznymi piramidami ze szkła, to dziś najczęściej odwiedzane muzeum świata. (Fakultatywnie, za dodatkową opłatą na miejscu). Spacerować po alejkach w ogrodzie Tuileries.

W programie również czas wolny na zwiedzanie muzeów i na zakupy.

23.00 spotkanie na Pola Elizejskie, najsłynniejsza aleję świata, gdzie powitamy Nowy Rok.

Dzień-4. 01.01 – podstawienie autokaru około godziny 1.30. Wyjazd z Paryża o godzinie 02.00 od placu Trocadero

Powrót do Szczecina o godzinie 21:00

CENA ZAWIERA:

- opieka pilota wycieczki,

- ubezpieczenie,

- transport autokarem klasy LUX (dvd, barek, toaleta),

- 1 nocleg w hotelu** 2-3-4 -os. Pokoje;

- wycieczki programowe;

- ubezpieczenie obowiązkowe w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym

DOPŁATY OPCJONALNE:

- dopłata do pokoju 2-osobowego: 100 zł

- śniadania 2,5-6.5 €

Obowiązkowa zaliczka 100 zł, pozostałą kwotę zapłaci przed wyjazdem w dniu 29.12.2018

Билеты

Цена

Количество

Итого

  • Sylwester w Paryżu 29.12-01.01

    650,00 PLN

    650,00 PLN

    0

    0,00 PLN

Итого

0,00 PLN

Поделиться

bottom of page